KONST / Litografier / Serigrafi 14513054
nr 1451 3054
Jacob Dahlgren
(f. 1970), Sverige
Serigrafi, Oliver. Signerad, numrerad 81/150, daterad -98. Bildmått: 36x27, yttermått inklusive ram: 55x45 cm
Jacob Dahlgren, svensk bildkonstnär född 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:50:21
26/2 10:01:59